Buurjongen en z'n vrienden spelen een rol in de nieuwe tv-serie De keet op SBS 6, vanavond om 22.00 uur. In februari/maart zijn de meeste opnames gemaakt. Ik zag vandaag tot mijn verbazing een aankondiging van dit programma met een foto van onze straat in de krant bij mijn ouders. De jongens hebben een paar keer rol gespeeld op mijn weblog, bij het jaarlijkse carbidschieten. Ik ben niet zo'n tv-kijker, maar dit moet ik natuurlijk wel even zien.
Update: het programma stond overal aangekondigd, maar er was een ander programma voor… .
22/04/2011 om 20:49
Ik zal eens kijken of ik mezelf tegen die tijd naar binnen kan slepen. Wel jammer, want het zit nu heerlijk in ons tuintje, waar het ’s middags voor mij al snel te warm is.
LikeLike
23/04/2011 om 00:06
Ik heb niets gekeken en dus ook niets gemist. Volgende keer beter.
Ik wens je heel goede paasdagen!
LikeLike
23/04/2011 om 15:18
Niet mijn favoriete zender of programma, maar ik kijk soieso heel weinig tv. Best kans dat mijn jongelui er wel naar kijken, hier heb je ook van die keten, dus zal wel herkenbaar zijn 😉
LikeLike
24/04/2011 om 00:01
Was veel later op de avond
is vast wel terug te zien via Sbs6 gemist
LikeLike